Про нас

 

GREENCOOL - Національний переможець конкурсу грантових проектів-стартапів за програмою GCIP - Global Cleantech Innovation Technology представляє

ІННОВАЦІЙНУ ПРОМИСЛОВУ ХОЛОДИЛЬНУ СИСТЕМУ iCOOL ™

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ЦЕ енергозберігаюче комплексне РІШЕННЯ ДЛЯ ОТРИМАННЯ ХОЛОДА
із застосуванням проміжного холодоносія

 

ПРАЦЮЮЧИ З НАМИ ВИ ОТРИМАЄТЕ 50% ЕКОНОМІЇ ЕНЕРГОРЕСУРСІВ ЩОДНЯ


Інновації застосовані в системі iCOOL забезпечують максимальну надійність роботи компресорів і всієї системи охолодження в цілому. У системах ICOOL ми застосовуємо дистанційний інтелектуальний моніторинг і контроль всіх параметрів системи охолодження.

iCOOL може використовуватися в якості ключового компонента в модульних комплексних рішеннях для охолодження для багатьох завдань, включаючи виробництво молочної продукції, комерційні та промислові холодильні камери, промислові логістичні термінали, заводи з виробництва заморожених продуктів з IQF і ультра-шоковим заморожуванням, довготривалі сховища для фруктів і овочів, підприємства з виробництва харчових продуктів, а також важкі промислові системи охолодження.


Особливості та переваги:
• висока і гнучка потужність від 160 кВт до 3 МВт холодопродуктивності при різних температурах
• висока енергоефективність холодопостачання: підтверджено С.О.Р. системи охолодження від 2,2 для низькотемпературних (LT) до 4,7 для середньотемпературних (MT) систем охолодження
• взаємодія з будь-якими типами холодоагентів
• мінімальний заряд холодоагенту при високій ефективності теплопередачі
• максимальна надійність системи, простота експлуатації і сервісного обслуговування.

 

Холодильне обладнання iCOOL ™ відповідає Закону України "Про регулювання господарської діяльності з озоноруйнівними речовинами і фторидно вторинними парниковими газами" №376-IX від 12.12.2019 та вимогам ООН по відношенню щодо клімату планети.

Галерея